0

кулькові радіально-упорні однорядні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Радіально–упорний кульковий однорядний підшипник сприймає навантаження, яке діє тільки в одному напрямку. Радіальне навантаження створює осьову силу, яка діє на підшипник в іншому напрямку. Такі підшипники вимагають установки ще одного підшипника, що фіксує вал в зворотному напрямку.

Підшипник кульковий радіально–упорний оснащений поліамідним сепаратором, але зустрічаються також з латуні або сталі. Застосовуються такі підшипники в машинобудуванні, с\г промисловості. Упорно–радіальний підшипник зустрічається в компресорах, вентиляторах, редукторах і т.д. До переваг підшипника радіально–упорного кулькового однорядного можна віднести тривалий термін служби, неголосний хід.

Щоб придбати цей виріб, потрібно знати розміри радіально-упорних підшипників. Введіть потрібну висоту, внутрішній і зовнішній діаметри підшипника — і результат пошуку видасть можливі варіанти. Вибрати виріб можна також за бажаним брендом. Далі ви просто вибираєте потрібний виріб і оформляєте замовлення. Замовлення відправляємо поштовими службами в найкоротші терміни. Для того, щоб отримати додаткові відомості, зверніться до нас за номером телефону, вказаним на сайті.

 • 684.71 грн
  Купити
 • 142.03 грн
  Купити
 • 328.90 грн
  Купити
 • 321.43 грн
  Купити
 • 116.61 грн
  Купити
Вгору