0

Сполучні ланки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Значний спектр робіт сьогодні не обходиться без ланок ланцюга, які є перехідним елементом в різних типах з'єднань. З’єднувальні ланки використовуються для з'єднання відрізка ланцюга, який має непарне число ланок, в кільце; для внутрішніх ланок відрізків ланцюга. Також вони служать в якості заміни демонтованої зовнішньої ланки. Завдяки тому, що вони мають розбірну конструкцію, провести заміну елемента можна без додаткових зусиль і переробки всього стропа. Це значно економить робочий час і сили.

Залежно від рядності ланцюга, для якого вона призначена, ланка сполучна буває однорядною і багаторядною. Крок ланки, варіант виконання — характеристики, які повинні відповідати приводному ланцюгу.

Наша компанія займається поставками запчастин для різних видів техніки. Зокрема, у нас можна придбати з’єднувальну ланку ланцюга. Каталог товарів дозволяє вибрати з’єднувальну ланку ланцюга і купити з доставкою до вашого міста. При необхідності наші співробітники проконсультують щодо позицій товару, які вас цікавлять, допоможуть оформити замовлення. Купити ланку для ланцюга онлайн набагато вигідніше, оскільки в інтернет–магазинах ціни нижчі, а якість не гірша.

 • 18.98 грн
  Купити
 • 31.63 грн
  Купити
 • 18.65 грн
  Купити
 • 89.70 грн
  Купити
Вгору